ABI: O firmie
Polski | English | Deutsch
Aktualności     O firmie     Technologie     Siodła     Chwyty     Inne     Kontakt     Pobierz katalog    

 

          Firma ABI powstała w roku 1987 w Legionowie z połączenia trzech małych firm produkujących części do rowerów. Głównym celem jej działalności było uruchomienie produkcji siodeł rowerowych, jako odpowiedzi na potrzeby przekształcającego się rynku w Polsce. Wraz z upływem czasu, na bazie zdobytych doświadczeń, wprowadzono do produkcji nowe technologie wytwarzania siodeł oraz techniki projektowania, których opanowanie pozwoliło na istotne zmiany strategii działania firmy. Określono główne założenia dotyczące rodzaju asortymentu, polityki ekspansji oraz kierunków dalszego rozwoju.

      ABI stała się nowoczesną firmą mogącą zaoferować swoim klientom, szeroki asortyment siodeł oraz chwytów rowerowych. Stałe dążenie do bycia firmą nowatorską i nowoczesną pozwoliło dobrze opanować tajniki technologiczne produkcji. Dbałość o nowatorski design końcowego produktu, zaowocowała kolekcją atrakcyjnych siodeł i chwytów, które spełniają oczekiwania wymagających klientów zarówno w Polsce jak i na rynkach światowych. 

       Chcemy, aby nasze produkty stały się synonimem dobrej jakości i aby ich obecność we wszystkich kanałach dystrybucji, uświadomiła naszym odbiorcom, że jakość, powtarzalność oraz właściwy poziom cenowy, są gwarancją wspólnego sukcesu. Będzie nim pełne zadowolenie ostatecznego odbiorcy, a więc użytkownika roweru w każdym kraju, do którego docieramy z nasza ofertą.

Zapraszamy do współpracy
Właściciele firmy ABI

 

 

 

 


© ABI 2012